Popkoor Amstelveen brengt al ruim zestien jaar liefhebbers van popmuziek en zang samen. Het koor bestaat uit zo’n vijftig fanatieke Amstelveense zangamateurs. Donderdagavond vond in P60 de afsluitende uitvoering van de 33e editie plaats.
De deelnemers werkten vijftien weken lang aan een nieuw thema en een speciaal gearangeerd repertoire. Gisteravond stond de einduitvoering volledig in het teken van Sting en The Police. Begeleid door een professionele liveband bracht het koor een gevarieerd programma met nummers van beide iconische acts.
De liveband bestaat uit Léon Klaasse op drums, Mischa Kool op bas, Daan van Putten op gitaar, Lior Kuperberg op saxofoon en Boris Kothuis op toetsen. Kothuis verzorgt daarnaast de koorarrangementen en leidt het popkoor al ruim acht jaar.
Met het optreden in P60 kwam opnieuw een succesvolle editie van Popkoor Amstelveen op feestelijke wijze ten einde.
The post Al meer dan 16 jaar brengt Popkoor Amstelveen zangliefhebbers samen ap...
