Na de chaos van gisteren met duizenden wachtende reizigers valt de drukte op Schiphol vanochtend vooralsnog mee. Toch houdt de luchthaven vandaag rekening met lange wachtrijen bij de beveiliging, nu ontevreden beveiligers zich massaal ziek hebben gemeld.
Gisteren stonden in meerdere vertrekhallen nog duizenden reizigers tot ver achter de incheckbalies in de rij, maar vanochtend lijkt de drukte mee te vallen.
In vertrekhallen 1 en 2 is het momenteel rustig, ziet een verslaggever van NH. In vertrekhal 3 is het wel wat drukker, al noemt Schiphol dat niet ongebruikelijk op drukke dagen. "Het beeld is momenteel niet heel anders dan op een normale drukke dag", aldus een woordvoerder van Schiphol, die aangeeft dat de situatie vooralsnog beheersbaar is.
Volgens een verslaggever van NH kunnen reizigers momenteel zonder problemen doorlopen. "Dat is overigens geen garantie voor de rest van de dag, want beveiligers zijn heel erg ontevreden", zegt ze.
Schiphol sluit niet uit dat er vandaag weer ...
