Politie veegt grasveld aan de Poel leeg na examenstunt: minderjarigen met alcohol en vuurwerk

Om 12:30 uur hadden de eerste scholieren zich al verzameld op het grasveld aan de Poel bij restaurant Sunday. In de loop van de middag verschenen er tientallen examenstudenten om onder het genot van een alcoholische versnapering feest te vieren.

Rond 15:00 uur besloot de politie in te grijpen na enkele kleine opstootjes en het afsteken van vuurwerk. De scholieren verlieten het veld gemoedelijk, zonder verzet of commotie.

Al een aantal jaar verzamelen leerlingen zich na de examenstunt op het grasveld aan de noordelijke poeloever om feest te vieren. Er wordt voor hen niets georganiseerd als examenfeest, dus zoeken de scholieren zelf naar een oplossing.

Een aantal jaar geleden liep de examenstunt bij het Amstelveen College behoorlijk uit de hand, nadat de schoolleiding uit angst voor rellen alle festiviteiten had afgeblazen. Bekijk hieronder de reportage uit 2019.

The post Politie veegt grasveld aan de Poel leeg na examenstunt: minderjarigen met alcohol en vuurwerk appe...

16-04-2026 15:51
1amstelveen