Yaron van Koningsveld maakt stap naar AVA: BVNL verdwijnt in Amstelveen

Yaron van Koningsveld maakt de stap van BVNL naar Actief voor Amstelveen (AVA). Dat maakt AVA vanochtend bekend via het publiceren van een kandidatenlijst. Van Koningsveld komt op plek 3 en lijkt daarmee zeer kans te maken om terug te keren in de raad.

Met de overstap van Van Koningsveld is het tijdperk van BVNL in Amstelveen voorbij. Dat heeft vooral te maken met het uitdunnen van de politiek actieve achterban. Van Koningsveld voelde er weinig voor om de partij bijkans in z’n eentje te runnen.

De overstap naar AVA is voor Van Koningsveld een logische. “Actief voor Amstelveen staat middenin de Amstelveense samenleving. En daar doe ik het toch voor. Daarbij ligt de partij voor mijn gevoel het dichtst bij BVNL. Ik heb veel  vertrouwen in AVA omdat ze een prachtig team hebben dat al jaren staat.”

The post Yaron van Koningsveld maakt stap naar AVA: BVNL verdwijnt in Amstelveen appeared first on 1Amstelveen.

12-01-2026 09:58
1amstelveen