Jongens aangehouden na winkeloverval in Laren • Hagenees verdacht van inbraak bij horeca kuststrook

Welkom in het NH Nieuwsblog van vrijdag 6 juni. In dit liveblog houden we je de hele dag op de hoogte van het nieuws uit de provincie.
Twee minderjarige jongens zijn aangehouden voor een overval op een winkel aan de Nieuweweg in Laren op donderdag 1 mei. Het duo bedreigde het personeel met een mes, hierop namen ze een onbekend geldbedrag mee uit de kassa. Na de overval vluchtten de twee op een fatbike.
Omdat de politie tijdens het onderzoek naar de overval vermoedde dat de verdachten minderjarig waren, werd een jeugdagent in het onderzoek betrokken. Ook werden de beelden van de twee geblurd getoond op sociale media en in Bureau NH. Dat leidde volgens de politie tot een aantal tips en meldingen bij Meld Misdaad Anoniem.
Een man werd donderdagavond bedreigd, beroofd en in zijn been gestoken in het Purmerbos. De politie heeft twee jongens (17 en 18 jaar) uit Purmerend aangehouden. 
De politie kreeg donderdagavond rond 21.00 uur een melding van iemand die getuige was van een straat...

06-06-2025 07:58
NH Nieuws