Ondanks dat de nationale Buitenspeeldag pas volgende week woensdag is, nam Amstelveen alvast een voorproefje. Het speeltuintje aan de Hortensialaan was gevuld met kinderen die getuige waren van de onthulling van het nieuwe watertappunt, verricht door Amstelveen Sport en wethouder Speeltuinen Floor Gordon.
Kinderen motiveren om buiten te spelen wordt een steeds grotere uitdaging, erkent ook JOGG-regisseur Sven Kuit: ‘Je ziet kinderen op steeds jongere leeftijd met een smartphone. Daarom proberen wij ze door middel van een buitenspeeldag te laten zien hoe leuk buitenspelen eigenlijk is.’
The post Buitenspeeldag en nieuw watertappunt: ‘Sportende en spelende kinderen moeten een gezond alternatief hebben’ appeared first on 1Amstelveen.
04-06-2025 17:44