Erg drukke avondspits rond Amsterdam, met name op A10 en A9

Het verkeer rond Amsterdam staat muurvast door een zeer drukke avondspits. Op de A9 en A10 lopen de vertragingen flink op. Automobilisten moeten daar rekening houden met veertig minuten extra reistijd. 
Even voor vijf uur vanmiddag was de vertraging op de A10 al opgelopen tot een half uur, op de A9 tussen Badhoevedorp en Amsterdam doen automobilisten al veertig minuten langer over hun reis. 
Dat is niet het enige: ook op de A4 bij Schiphol en op de A5 staan files. Op de A4 loopt de vertraging al op tot bijna een half uur. Ook op de N201 van Hoofddorp naar Uithoorn staan het op de aansluiting met de A4 flink vast. 
A7 staat ook vast  
Ook in het noorden van de provincie is het druk. Op de A7 is het file rijden, in beide richtingen. Bij Wieringerwerf richting Heerenveen staat het verkeer stil. De vertraging bedraagt 25 minuten. De andere kant op gaat het iets sneller. De vertraging duurt daar 8 minuten. 

22-05-2025 17:08
NH Nieuws