Verkeer muurvast rondom Amsterdam door kettingbotsing op A10

De avondspits is vandaag vroeg van start gegaan. Op de A10 bij de afrit Volendam-Amsterdam-Overamstel krijgen weggebruikers te maken met ruim een uur vertraging omdat meerdere auto's op elkaar zijn gereden. Ook ter hoogte van de Provincialeweg en de Holterbergweg, het Prins Bernardplein en de A9 ter hoogte van knooppunt Raasdorp/Diemen en de N522 heeft het verkeer fikse vertraging.
Vanuit knooppunt Watergraafsmeer richting knooppunt Amstel zijn ter hoogte van de afrit Amsterdam-Overamstel drie rijstroken gesloten vanwege een ongeluk waarbij de traumahelikopter moest landen om hulpdiensten te assisteren. 
De reistijd is daarom opgelopen naar ruim een uur en er staat inmiddels twaalf kilometer file. Het verkeer richting Utrecht werd omgeleid via Ring-West, meldt Rijkswaterstaat, maar die omleiding is inmiddels ingetrokken vanwege vertraging op deze route.
Tekst loopt door onder de X-post.
Het verkeer tussen Alkmaar en Diemen heeft op de A9 ter hoogte van knooppunt Raasdorp/D...

20-05-2025 16:04
NH Nieuws