Eindelijk 28 graden... en op vakantie naar de zon: "Bij mijn vriendin is het altijd warm"

Het is een frustratie van menig reiziger dat een duur ticket naar de zon heeft geboekt: precíes als je op vakantie gaat, wordt het in Nederland óók bloedje heet. Maar dat het in ons land vandaag zelfs 28 graden wordt, daar maken niet álle reizigers op Schiphol zich druk om.
De 18-jarige Joshua en Romy staan op het punt om te vertrekken naar het zonnige Antalya in Turkije. Ze halen hun schouders op als ze de weersvoorspelling horen: "Het maakt mij niet zoveel uit, Turkije is toch anders", zegt Joshua. Zijn vriendin is het met hem eens: de komende week wil ze lekker zonnen en van de vakantie genieten. "Maar bij mijn vriendin is het altijd warm", voegt Joshua er nog grijnzend aan toe. 
Joke en Ron uit Heerhugowaard vertrekken vandaag naar het zonnige Egypte. "Ik dacht vanmorgen wel: dit is óók zonnig", zegt Joke over het weer in Nederland. "Maar ik ga toch op vakantie", lacht ze. 
Haar man Ron kijkt uit naar het hotel waar ze zic...

01-05-2025 12:00
NH Nieuws