A9 bij Amstelveen morgenavond in beide richtingen dicht, Ajax-fans moeten omrijden

Automobilisten die morgenavond en -nacht de snelweg A9 willen gebruiken, moeten vanwege werkzaamheden omrijden. Rijkswaterstaat gaat onderdelen van de nieuwe Schipholbrug testen. Tussen knooppunt Badhoevedorp en Holendrecht is de snelweg daarom in beide richtingen dicht.
De stremming begint om 20.00 uur 's avonds en eindigt vrijdagochtend om 5.00 uur. Dat betekent dat Ajax-fans die naar de Johan Cruijff ArenA gaan zullen moeten omrijden. De Amsterdammers spelen om 21.00 uur de return in de Europa League tegen het Belgische Union Sint-Gillis.
Het stuk snelweg tussen de knooppunten Badhoevedorp en Holendrecht, en de Schipholbrug in het bijzonder, wordt al jaren verbouwd. De afgelopen maanden hees Rijkswaterstaat de nieuwe brugdelen van de Schipholbrug over de Ringvaart in. 
Tekst gaat verder onder X-bericht.
Morgennacht wordt de brug uitgebreid getest. Onder andere de slagbomen en geluidssystemen worden onder de loep genomen. Verkeer moet dan omrijden via de A4, A10 en A2.
Het is...

19-02-2025 16:29
NH Nieuws