Uitslagen oefenwedstrijden 10 t/m 16 augustus

Afgelopen week stonden voor veel ploegen de eerste oefenduels op het programma. Vanaf deze week beginnen ook de resterende ploegen weer met trainen en dat betekent dat er deze week flink wat wedstrijden worden gespeeld. Hieronder het programma voor zover bij ons bekend.
10 augustus

20.00: JOGA Fortius (zat) – DVVA 1-4

11 augustus

19.00: Swift – Jong FC Volendam 1-3
19:30: De Meer – JOS Watergraafsmeer 2 4-1
20.00: Kadoelen – De Meteoor 0-6
20.00: JOS Watergraafsmeer – FC Breukelen 4-1
20.00: De Dijk – Ajax 0-1
20.00: OFC – De Zouaven 1-1
20.00: Hoofddorp – Arsenal 1-1
20.15: De Volewijckers – ZSGOWMS O23 0-2
20.15: Argon – Legmeervogels 1-3

12 augustus

Tijdstip onbekend: JOGA Fortius (zat) – JOGA Fortius (zon) 1-6
20.00: DWS – Swift (zon) 0-1
20.30: ZSGOWMS – FC Zaandam

13 augustus

20.15: Zwanenburg – RODA ’23 (zon) 1-4

15 augustus

10.30: Koninklijke HFC – Ajax 3-1
13.00: ZOB – Hollandia 0-0
13.00: Legmeervogels (za) – Swift 2 0-3
13.00: AMVJ – WV-HEDW 2 2-1
14.00: HBOK – FC Almere 4-4
14.30: Purmersteijn – Zwaluwen ’30 3-1
14.00: JOS Watergraafsmeer (zat) – DVVA 0-7
14.00: De Meteoor (zat) – Germaan/De Eland (zat) 6-2
14.00: AFC – Sportlust 46 afgelast
14.00: VEW (zat) – Sloterdijk (zon) 5-1
14.30: RODA ’23 (zat) – AH ’78 3-0
14.30: FC Breukelen – FC Aalsmeer 3-2
14.30: Hoofddorp – Swift afgelast 
14.30: JOGA Fortius – Arsenal 1-3
14.30: Zeeburgia – Rood-Wit Zaandam
14.30: De Volewijckers – Geuzenmiddenmeer zaterdag 4-1
14:30: Wartburgia – Ajax zaterdag 2 0-2
14.30: VVOG – WV-HEDW 2-1
14.45: BFC – De Meer (zat)
15.00: Quick Boys – OFC 2-2
17.00: JOS Watergraafsmeer – Loosdrecht 2-1
17.00: De Zouaven – Monnickendam 1-1 
Tijdstip onbekend: Pancratius – Buitenveldert 1-1 
Buitenboys – NVC 6-1
Be Quick Zutphen – De Dijk 0-3
KDO – Argon 1-1
Amstelveen Heemraad – HYS 2-3

16 augustus

12.30: De Meteoor – TOG 3-1
14.00: Sporting Martinus – DCG 0-2
14.00: FC Purmerend – IVV 1-2
14.00: RODA ’23 (zon) – Legmeervogels  0-2
14.00: Wooter academy – ZSGOWMS
14.00: DWS – AGB 1-3
14.30: De Meteoor – DRC 0-6
14.30: WV-HEDW (zon) – Wherevogels 3-3
GeuzenMiddenmeer (zon) – Swift (zon) 3-2 
14.00: Jong Telstar – De Meer (zon) 2-2

 
Het bericht Uitslagen oefenwedstrijden 10 t/m 16 augustus verscheen eerst op Het Amsterdamsche Voetbal.

16-08-2020 20:00
Het Amsterdamsche Voetbal