Transfermarkt deel 12: de laatste week

Nog een paar dagen en dan sluit de overschrijvingstermijn. Tot 15 juni (23:59) heeft iedereen de tijd om voor volgend seizoen van club te wisselen. Net als de voorgaande jaren houdt Het Amsterdamsche Voetbal alle transfers in de regio bij. Omdat het einde dichterbij komt, zal ons overzicht ook frequenter verschijnen. In deel 12 staat de teller op 252 wijzigingen.
Tips? [email protected]

DATUM
Speler
Oude club
Nieuwe club

09/06
Tim Freriks
Jong FC Utrecht
OFC

08/06
Randy Ababio
De Meern
Blauw-Wit Beursbengels

08/06
Damien Menzo
De Dijk
Blauw-Wit Beursbengels

08/06
Faycal Annouri
ZSGOWMS
Blauw-Wit Beursbengels

08/06
Tarik Karim
ZSGOWMS
DCG

07/06
Mahmoud Abdelati
DCG
Pancratius

07/06
Jair Cruden
CSW
Pancratius

07/06
Celso Uhlenbeek
Ajax 2
BFC

07/06
Rio Uhlenbeek
Ajax 2
BFC

07/06
Tjerk Posthuma
AFC (zat)
BFC

07/06
Oscar Cardoze
AFC (zat)
Roda’46

07/06
Murat Önal
Huizen
AFC (zat)

07/06
Syrano Morrison
Eemdijk
AFC (zat)

07/06
Miles Tigchelaar
Hercules Zaandam (zon)
TOB

07/06
Demel Keenswijk
ZSGOWMS
DWS

07/06
Jamiro Peroti
Achilles’29
DWS

07/06
Jefferson Vegas
Sarto
Sporting Martinus

07/06
Soufyan Azzahi
NVC
FC Almere

07/06
Jeffrey O’Brien
De Meern
FC Almere

07/06
Tom Weemhoff
Swift (zon)
Buitenveldert

07/06
Ilyass Ahnin
Lelystad’67
Buitenveldert

07/06
Ferinho Moor
SDZ 2
RODA’23

07/06
Augustine Yeboah
Argon
RODA’23

06/06
Oussama Touiouar
RODA’23
DWS

06/06
Hayri Cakir
Eendracht’82
DCG

06/06
Bilal el Achkar
DCG
AGB

06/06
Eric Antwi
Zeeburgia
AGB

06/06
Burak Bulduk
Zaanlandia
AGB

06/06
Enes Varsili
KFC
AGB

06/06
Dave van de Berk
Wartburgia
TOS Actief

06/06
Jesse Bollen
De Meer
Wartburgia

06/06
Dylan van Dam
De Meer
Wartburgia

06/06
Max van Lankeren
WVHEDW 2
Wartburgia

06/06
Dave Keller
WVHEDW 2
Wartburgia

06/06
Tobias van Kralingen
FC Abcoude
Wartburgia

05/06
Jeffrey IJmker
FC Abcoude
TOG

05/06
Aldin Mehanovic
Sporting Martinus
IVV

05/06
Kevin Berrevoets
JOS/Watergraafsmeer
IVV

05/06
Max Engelman
SDO
De Dijk

05/06
Mylan Polman
Purmersteijn
De Dijk

05/06
Steef Borgman
Gorecht
De Dijk

05/06
Risheet Lal
Huizen
De Dijk

05/06
Jermaine Fitzjames
OFC (zat)
De Dijk

05/06
Brian Sno
Zwaluwen’30
De Dijk

05/06
Leon Schipper
Marken
De Dijk

05/06
Feyo Glim
Koninklijke HFC
De Dijk

04/06
Kubilay Koylu
De Dijk
FC Lisse

04/06
Roy van Essen
SDO
WVHEDW

04/06
Sharindra Jagroep
Sporting Almere
Diemen

04/06
Shah Malik
Sporting Almere
Diemen

04/06
Ismael Kartodimedjo
Blauw-Wit Beursbengels
Diemen

04/06
Omar Shariff
Hillegom
Diemen

04/06
Terence Koswal
FC Abcoude
Diemen

04/06
Tyshawn Okoh
JOS/Watergraafsmeer
Diemen

04/06
Davey Claus
JOS/Watergraafsmeer
SDZ

03/06
Noah Marti
Hoofddorp
Ter Leede

03/06
Dyllandro Panka
Purmersteijn
Jong FC Volendam

01/06
Mark de Loor
FC Lisse
Purmersteijn

31/05
Yassin el Yaakoubi
Purmersteijn
AFC’34

31/05
Boi Postma
Hoofddorp
AFC’34

30/05
Dion Thomas
SDO
AFC

29/05
Randill Verwey
De Dijk
JOS/Watergraafsmeer

29/05
Tim Plemper
Ajax
JOS/Watergraafsmeer

29/05
Anthony Albert
Loosdrecht
JOS/Watergraafsmeer

29/05
Tom Frinsel
Loosdrecht
DVVA

29/05
Sem Barendse
Swift 2
DVVA

29/05
Jouke Spanninga
Swift
DVVA

29/05
Charlie Windhorst
RCL
DVVA

29/05
Bas Lammers
BWO
DVVA

29/05
Björn Ouwehand
Buitenveldert
DVVA

29/05
Lennart Bril
SDZ
DVVA

29/05
Joris Kerkhove
WVHEDW (lager)
DVVA

28/05
Hidde Floberg
AFC (lager)
Geuzen/Middenmeer (zat)

28/05
Jacco ter Voort
De Meer 2
Geuzen/Middenmeer (zat)

28/05
Bas Markus
RODA’23
Pancratius

28/05
Tarik Aberkan
AC Amsterdam
Pancratius

26/05
Norair Mamedov-Aslanyan
Katwijk
OFC

25/05
Robert Guerain
ZSGOWMS
FC Almere

25/05
Queentino Zinhagel
JOS/Watergraafsmeer 2
Zeeburgia

25/05
Gino Pique
Blauw-Wit Beursbengels
Zeeburgia

25/05
Caril Heeren
RODA’23 (jeugd)
FC Aalsmeer

24/05
Anouar Lakbila
SDZ
De Dijk (zat)

24/05
Dave Hertog
IVV
Pancratius

24/05
Oseanu Doorn
NVC
AGB

24/05
Ömer Özcelik
Ankaraspor
AGB

24/05
Anwar Akrouh
Legmeervogels
AGB

24/05
Faouzi Ben Yerrou
Legmeervogels
AGB

24/05
Yasin Poyraz
Legmeervogels
AGB

23/05
Jordan de Jong
Legmeervogels
Hoofddorp

23/05
Bilal el Yacoubi
ZSGOWMS
Hoofddorp

22/05
Dennis Okoduwa
FC Zaandam
DWS

22/05
Joshua Zaandam
Fortuna Wormerveer
Purmersteijn (zat)

22/05
Raffie Baal
AFC’34 (jeugd)
Purmersteijn (zat)

22/05
Zino Voskuilen
Ouderkerk (zat)
RODA’23

22/05
Anthony Voskuilen
Arsenal
RODA’23

22/05
Thimo de Jager
JOS/Watergraafsmeer
RODA’23

22/05
Ocean Coesel
SDZ 2
RODA’23

22/05
Christopher Bito
Zeeburgia (jeugd)
RODA’23

22/05
Douwe Leenders
AFC (jeugd)
RODA’23

22/05
Daan Brinkman
AFC (zat)
AMVJ

21/05
Bilal Amarzagouio
De Dijk
OFC

19/05
Thomas Steinhart
RODA’23 (jeugd)
FC Aalsmeer

18/05
Damian Grif
Buitenveldert (zon)
Buitenveldert

18/05
Ruud Finkie
Buitenveldert (zon)
Buitenveldert

18/05
Anthony Bendanon
Zeeburgia
Buitenveldert

18/05
Jay Jay Beemsterboer
Always Forward
Buitenveldert

18/05
Bram Wiggers
DRC
Olympia Haarlem

17/05
Ruben Adney
Ajax
Purmersteijn

17/05
Mohammed Moufid
Blauw-Wit Beursbengels
Arsenal

17/05
Mohamed El Jaouhari
Buiksloot
ZSGOWMS

17/05
Litciano Fernandes
Zeeburgia
ZSGOWMS

17/05
Romeo Adu
AC Amsterdam
ZSGOWMS

17/05
Jurg Schouten
Beemster
SDZ

16/05
Jop Bruin
Sloterdijk
TOB

16/05
Mark Mul
Zwanenburg
HBC

16/05
Mitchell Theuns
VVSB
OFC

15/05
Reda Kharchouch
OFC
Telstar

15/05
Rodney Smorenberg
Legmeervogels
Purmersteijn

15/05
Virgil Spier
Real Sranang
Arsenal

14/05
Guido Lust
OFC (zat)
IVV

14/05
Justin Nep
OFC (zat)
IVV

11/05
Marwin Samseer
FC Weesp
Arsenal

11/05
Björn Purperhart
Zeeburgia
Arsenal

10/05
Raily Lacroes
Zeeburgia
ZSGOWMS

10/05
Abdellah Attalj
AC Amsterdam
ZSGOWMS

09/05
Teddy Mijnals
Pancratius
AMVJ

09/05
Seranio Austin
AMVJ
De Volewijckers

08/05
Nicolas Parqui
FC Abcoude
AFC (zat)

08/05
Rob Rietveld
AFC
AFC (zat)

08/05
Max de Bruijne
DePaul Blue Demons (VS)
AFC (zat)

08/05
Mounir Darrazi
De Dijk
Ter Leede

08/05
Sohaib Echahbouni
Zeeburgia
Ter Leede

08/05
Kobina Plange
Hoofddorp
JOS/Watergraafsmeer

08/05
Tim de Jong
Ajax
JOS/Watergraafsmeer

07/05
Donovan Mijnals
Blauw-Wit Beursbengels
VVH/Velserbroek

07/05
Noa Benninga
Delaware Fightin’ Blue Hens (VS)
Swift

07/05
Daan Siegerist
EDO
Swift

07/05
Koen Fokkema
FC Lisse
Swift

07/05
Nicky Baggelaar
Waterwijk
FC Almere

07/05
Zakaria Lamhamdi
NVC
FC Almere

07/05
Rowin Mol
Purmersteijn
ZOB

07/05
Martijn van Oers
Purmersteijn
DWOW

07/05
Genairo Promes
Hollandia
Purmersteijn

07/05
Tom Kok
Hoofddorp
VVSB

06/05
Mick Christophersen
De Dijk
ADO’20

04/05
Judah Berefo
De Dijk
DOVO

02/05
Rachid el Yaakoubi
OFC
United/DAVO

02/05
Merano Linger
Pancratius
ZSGOWMS

01/05
Clayd Olf
De Dijk
ZSGOWMS

01/05
Oliver Rifai
Zandvoort
HBOK

30/04
Tristan Buis
Jong Almere City
Ajax

29/04
Stefan van Wonderen
Purmersteijn
ZOB

29/04
Tom van den Brink
AFC
AFC (zat)

28/04
Folke Maenhout
VSV
Legmeervogels

28/04
Regilio Kranenburg
Elinkwijk
Legmeervogels

28/04
Daley Venghaus
OFC
Legmeervogels

28/04
Elroy Tuur
Ter Leede
Legmeervogels

28/04
Nabil Haddouzi
AGB
Legmeervogels

28/04
Jasper Burgers
RODA’23
Legmeervogels

28/04
Quint Piris
RODA’23
Legmeervogels

28/04
Sven van Beek
RODA’23
Legmeervogels

26/04
Bas Middelkoop
AFC 2
Hoofddorp

26/04
Zakaria Bakrine
Olympia Haarlem
Hoofddorp

26/04
Dennis Darnley
WVHEDW
De Dijk

25/04
Bilal el Amrani
ASWH
OFC

24/04
Joey Potveer
AFC
HBOK

24/04
Donny Day
NVC
De Volewijckers

24/04
Halil Süzülmüs
Legmeervogels
Fortuna Wormerveer

22/04
Bryan Molenaar
IVV
De Meteoor

22/04
Massimo Kammeron
ZSGOWMS
De Meteoor

21/04
Dennis Bakker
Legmeervogels
Rijnvogels

21/04
Koen Blommestijn
FC Almere
Ajax 2

21/04
Axel Weitz
De Dijk
Ajax 2

21/04
Anouar Moussa
De Dijk
Ajax 2

21/04
Mariano van der Vloot
CTO’70
Ajax 2

20/04
Kemal Gezer
AMVJ
Arsenal

20/04
Stefan Batista Pereira
SCW
Arsenal

19/04
Youssef el Abdallaoui
Blauw-Wit Beursbengels
Arsenal

19/04
Clé Vos de Mooij
Legmeervogels
Ter Leede

17/04
Virgil Deen
Rijnsburgse Boys
Swift

17/04
Hicham Lechkar
Amstelveen
DSOV

17/04
Cequinio Esajas
Ajax 2
DWS

16/04
Yarimo Janzen
Buitenveldert
Ajax 2

16/04
Bryce Touw
Buitenveldert
Ajax 2

16/04
Kaj de Jong
Ouderkerk
Ajax 2

16/04
Vincenzo Schep
FC Purmerend
Ajax 2

14/04
Giorgio Kuiper
OFC (zat)
TOB

14/04
Rovie Persaud
Zuidoost United
TOB

13/04
Jamal Lachkar
SDZ
Roda’46

12/04
Niels Eijkenaar
Purmersteijn (zon)
Purmersteijn (zat)

12/04
Robbert Jan Orij
Purmersteijn (zon)
Purmersteijn (zat)

11/04
Mick Zwolle
WVHEDW (lager)
SDZ

11/04
Nick Borgman
De Dijk
SDZ

09/04
René de Jong
Ouderkerk
JOS/Watergraafsmeer

06/04
Shaquille Djairin
De Dijk 2
DWS

06/04
Jasper Blonk
AFC (zat)
AMVJ

05/04
Nick Maijenburg
Wherevogels
Purmersteijn (zat)

04/04
Mitchel Dijkstra
AFC (zat)
IVV

03/04
Sonny Pronk
Ajax
Hollandia

03/04
Bart Spil
Ajax
Hollandia

03/04
Damien Simson
Nieuw West United
De Volewijckers

03/04
Jimmy Chapman
De Dijk 2
De Volewijckers

03/04
Geronimo Comvalius
De Dijk 2
De Volewijckers

02/04
Manolito Joren
Elinkwijk
HBOK

02/04
Franklin de Jong
Waterwijk (zon)
FC Almere

02/04
Sebastiaan Visser
Buitenboys (jeugd)
FC Almere

02/04
Shiegeru Hiwat
Spakenburg 2
FC Almere

02/04
Jamil Moestalam
Zeeburgia
FC Almere

02/04
Aramez Poepon
Purmersteijn
FC Almere

02/04
Sergio Comvalius
Hoofddorp
IVV

27/03
Erwin Smajic
Blauw-Wit Beursbengels
Hoofddorp

27/03
Guus Zuidema
IVV
Hoofddorp

27/03
Renaldo Jongebloet
JOS/Watergraafsmeer
IVV

27/03
Moiz da Silva
AFC
Ajax

26/03
Puck Postma
Legmeervogels
SJC

26/03
Danny Lorent
De Meteoor (zat)
Kadoelen

26/03
Dave Dekker
Kadoelen
TOB

26/03
Sergay Gemin
OSV
TOB

22/03
Donny van de Pol
Swift
FC Aalsmeer

21/03
Mike Dam
Ter Leede
FC Aalsmeer

20/03
Noud Schartman
Legmeervogels
WVHEDW

20/03
Denzel Sno
ZSGOWMS
DWS

20/03
Charlton Graaven
ZSGOWMS
DWS

20/03
Joel Gunning
DSOV
DWS

15/03
Stefan Smal
Hoofddorp
AFC’34

13/03
Bud Water
Zandvoort
HBOK

13/03
Matthijs Coenradi
Argon
WVHEDW

12/03
Issam el Bakkali
SDZ
De Volewijckers

08/03
Jaap Smeeing
Swift
SDZ

07/03
Lars van Rijn
Hoofddorp
DSOV

06/03
Dean Huisman
AFC
SDZ

05/03
Magdy Ibrahim
FC Abcoude
Diemen

05/03
Martijn Tjon-A-Njoek
Legmeervogels
Hoofddorp

05/03
Soeremly Te Vrede
DSOV
Hoofddorp

05/03
Gairvyno Zeefuik
JOS/Watergraafsmeer
Hoofddorp

05/03
Tim Elmers
Zwaluwen’30
Purmersteijn (zat)

02/03
Romano de Jonge
OFC
Ajax

01/03
Sonny ten Hoope
VVSB
OFC

01/03
Joost Meendering
Swift
ODIN’59

01/03
Tim van Gelder
ODIN’59
SDZ

28/02
Sven Wierda
Hoofddorp
HBC

28/02
Tiago dos Santos
JOS/Watergraafsmeer 2
Sporting Martinus

26/02
Allon Koene
JOS/Watergraafsmeer
SDZ

25/02
Dalian van Damme
Legmeervogels
Hillegom

26/02
Omar el Aamrani
DCG
HBOK

19/02
Lorenzo Zorn
Argon
WVHEDW

13/02
Mitchel Bormann
ODIN’59
Ajax

06/02
Gévero Markiet
IJsselmeervogels
AFC

01/02
Nick Kramer
OFC (zat)
ADO’20

09/01
Tom Noordhoff
OFC
FC Lisse

21/12
Nick Zeijlmans
OFC
Rijnsburgse Boys

19/12
Mike Ruijter
Swift
Pancratius

Het bericht Transfermarkt deel 12: de laatste week verscheen eerst op Het Amsterdamsche Voetbal.

10-06-2019 11:03
Het Amsterdamsche Voetbal